Dr. Peithner Prag. Výhradní distributor homeopatik Heel na český trh
Dr. Peithner Prag. Výhradní distributor homeopatik německé značky Heel na český trh

o nás

Společnost Heel byla založena v Berlíně v roce 1936 a zakladatelem byl Dr. Hans-Heinrich Reckeweg, lékař a homeopat v jedné osobě. Vyvinul nejenom nové léky, které používají čistě přírodní látky, ale také nové principy léčby založené na aktivaci autoregulačních mechanizmů organizmu. Téměř všechny naše přípravky jsou vyráběny v ústředí společnosti Heel v Baden-Badenu, v Německu a distribuovány prostřednictvím regionálních dceřiných společností a distribučních firem.

  • Budujeme most mezi homeopatií a konvenční medicínou. Jsme přesvědčeni, že budoucnost patří intergrovanému přístupu ke zdravotní péči zaměřenému na pacienta.

KVALITA

Kvalifikace

Účinnost

Odbornost

prírodaNaše vize

Věříme, že budoucnost v lékařství spočívá v přístupu, který je orientován na pacienta. Od počátku využíváme naší vášeň a odbornost ve prospěch pacienta a denně se snažíme tuto vizi naplňovat. Naše léky poskytují účinný a bezpečný způsob jak pomoci tělu obnovit a zlepšit kvalitu života. Proto se jak pacienti, tak odborníci ze všech úrovní zdravotní péče, spoléhají na naše terapeutická řešení. Jako průkopníci v oblasti vědecky podložené medicíny z přírodních zdrojů neustále pracujeme na tom, aby se stala nedílnou součástí medicíny.

Průkopník a výzkumník v oblasti přírodní medicíny

Produkty